Wie zijn wij?

 

0-1

Pierre Lathouwers - Zaakvoerder

Vastgoedmakelaar
Projectontwikkeling en bedrijfsovernames

 pierre@immopa.be

 

André Lathouwers - Zaakvoerder

Vastgoedmakelaar
Dagelijks 
bestuur en projectmanager

Email andre@immopa.be

 

Katja Lathouwers

Office manager
Boekhouding en verkoop nieuwbouwprojecten/verkavelingen

Email katja@immopa.be
        boekhouding@immopa.be

 

Greetje Di Passio

Vastgoedmakelaar
Assistent werfopvolger, projectmanager en verkoop nieuwbouwprojecten

Email greetje@immopa.be

 

Alessandro Del Rio

Vastgoedmakelaar
Verkoop 

Email alessandro@immopa.be

 

Lieke Witters

Vastgoedmakelaar
Verkoop en verhuur

Email lieke@immopa.be

 

Thomas Beuls

Vastgoedmakelaar
Verkoop en bedrijfsovernames

Email thomas@immopa.be

 

Julie Mottart

Vastgoedmakelaar
Verkoop en verhuur

Email julie@immopa.be